Fragment mojej recenzji został umieszczony na okładce powieści "Skazaniec. Z bestią w sercu" Krzysztofa Spadło

Fragment mojej recenzji „Korony śniegu i krwi” został umieszczony na okładce powieści Elżbiety Cherezińskiej – „Niewidzialna korona” (wyd. Zysk i S-ka)

poniedziałek, 29 grudnia 2014

Będzie się działo

Nieuchronnie zbliża się ostatnia karta w kalendarzu. Czekam na nowy kalendarz, choć jakoś nie chce on do mnie dotrzeć. Będę cierpliwa jeszcze do niedzieli, od poniedziałku pojawi się problem. W każdym razie – 2015 tuż, tuż i czas najwyższy rozejrzeć się za ciekawymi wyzwaniami. Teraz przedsmak, za kilka dni będzie informacja szersza, pojawią się banery wyzwań, a także podsumowanie wyzwań z 2014 roku. Mam nadzieję, że się Wam spodobają :)
To teraz takie małe co nieco znalezione "w Internetach". Nie wiem, kto ogłosił, czy gdzieś się należy zgłosić... Kompletny chaos. Ale chaos tak ciekawy, że podejmuję rzuconą rękawicę. Trzymajcie kciuki!6 komentarzy:

 1. Również znalazłam to wyzwanie w zasobach sieci i nie wiem do końca kto je wymyślił :/ Jednak pomimo wszystko biorę w nim udział, chociaż niektóre punkty będą trudne do zrealizowania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Racja, niektóre punkty mogą być trudne...

   Usuń
 2. Też wezmę udział w tym wyzwaniu w 2015 roku, jest bardzo ciekawe :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie. Im nas więcej, tym ciekawiej. Będzie można na koniec roku zrobić zestawienie i porównać :)

   Usuń
 3. Ja również biorę udział w tym wyzwaniu :) Ciekawa jestem jak poradzę sobie z szukaniem autora o moich inicjałach :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie chyba najbardziej martwi ta książka, której nie zdołałam przeczytać w szkole. Były tylko dwie takie i nadal nie mam na nie ochoty. Będzie ciężko :(

   Usuń