Fragment mojej recenzji został umieszczony na okładce powieści "Skazaniec. Z bestią w sercu" Krzysztofa Spadło

Fragment mojej recenzji „Korony śniegu i krwi” został umieszczony na okładce powieści Elżbiety Cherezińskiej – „Niewidzialna korona” (wyd. Zysk i S-ka)

poniedziałek, 17 listopada 2014

KONKURS!!!
Już niedługo, niedługo na blogu pojawi się piękna równiutka liczba – 30 tysięcy wejść. Z tej okazji proponuję Wam konkurs. Myślę, że warto wziąć udział, bo nagroda jest wspaniała. Zapraszam zatem i życzę powodzenia :)

Zasady konkursu:

  1. Organizatorem konkursu jest blog Dune Fairytales.
  2. Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo RW2010.
  3. Konkurs rozpoczyna się  od dziś czyli 17 listopada 2014 r.  i trwa do dnia, w którym licznik bloga wskaże trzydziestotysięczne wejście. Wyniki pojawią się dwa dni później.
  4. Nagrodą w konkursie jest zasilenie konta, z którego można pobierać ebooki RW010 na kwotę 100 złotych (dla tych, którzy konta nie posiadają: zwycięzca musi je sobie wyrobić, co jest całkowicie bezbolesne i zajmuje dosłownie momencik). Tak więc wygraną są książki (ebooki) warte 100 złotych.
  5. Zwycięzca będzie jeden. Zostanie wybrany (nie wylosowany) przeze mnie, Ewę Chani Skalec, właścicielkę Dune Fairytales.
  6. Osoby anonimowe (tzn. nie posiadające konta) też mogą wziąć udział w konkursie. Muszą jednak podpisać się w poście i nie zapomnieć o podaniu swojego maila.
  7. Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu pod tym postem:

*      zgłosić się przez standardowe „Zgłaszam się”

*      podać swojego maila (do kontaktu w razie wygranej)


*  wykonać zadanie konkursowe: Skomentuj dowolną recenzję na blogu. Wygrywa osoba, której komentarz spodoba mi się najbardziej, tak więc – wysil się trochę. Komentarz w stylu „Fajna recenzja”, „Podoba mi się”, ani nawet „Do kitu” raczej nie ma szans na zwycięstwo.

Do dzieła!

 Sponsor:


2 komentarze: